Katalog Avon Focus 11 2023 ListopadPowiedz dziękuję
udostępnij stronę!


Przegląd zapasów katalog Avon Focus 11 2023 Listopad


Przegląd katalogu magazynowego Focus 11 2023 Listopad

To wydanie Katalogu Avon rozszerza linię toalet UD Celebrity Women's o nowy zapach Citrus Celebre Fresh. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach katalogu. Drugą nowością zapachową jest perfumy Cherish Escape U D Perfum (s. 43). Wielką nowością i ciekawostką tej edycji są dodatki nowej marki Live. Oferta Live Products obejmuje: napój z zielonej herbaty i aloesu, suplement diety „Kolagen dla Urody”, shaker do przygotowania zbilansowanego posiłku oraz koktajle w formie proszku dla dorosłych kobiet. Szczegóły dotyczące produktów Live można znaleźć na stronach 6-9. Miłośnikom makijażu mogą zainteresować się nowe odcienie szybkoschnącego lakieru kolorowego PRO (s. 13), a także płynny cień do powiek i kredka 2 w 1 (s. 17). W linii żeli pod prysznic Sense pojawił się nowy żel o zapachu białego piżma i liści bambusa (s. 20)..

Przegląd katalogu magazynowego Focus 11 2023 Listopad

Magazyn Avon Focus 11/2023 listopad obowiązywać będzie w kampanii katalogu 11-2023, a więc przez cały listopad. Na stronach 4-5 magazynu znajdziesz oferty „Działasz i masz”. Oferty te dotyczą kosmetyków „Her Story” i dwóch zestawów kosmetyków do wyboru w zależności od wysokości zamówienia z katalogu 11-2023. Pierwszy zestaw, który składa się z perfumetki i balsamu „Her Story” możesz nabyć w cenie 3,99 zł. Drugi zestaw składający się z perfumetki i balsamu „Her Story” oraz zestawu niespodzianki z zapachem dla Niej i biżuterii, możesz nabyć za 5,99 zł. Szczegóły i warunki skorzystania z promocji znajdziesz na stronach 4-5.

Na stronie 14, w dziale „Nasze superprodukty” prezentowana jest oferta promocyjna na wybrane zapachy Avon. Kupując 1 zapach zapłacisz 32,99 zł, a kupując 2 zapachy, zapłacisz 24,99 zł za każdy. Ofertą objęte są następujące zapachy:

woda perfumowana dla kobiet „Rare Gold” z nutami zapachowymi kwiatu pomarańczy, bergamotki i bursztynu;
woda perfumowana dla kobiet „Rare Flowers Solar Narcissus” z nutami zapachowymi złotego narcyza, liści fiołka i piżma;
wody perfumowane dla kobiet „Little Black Dress – Pink Edition” (frezja, gardenia, białe piżmo), „Little Black Dress – Gold Edition” (żółta mandarynka, ylang-ylang, złoty bursztyn), „Little Black Dress – Red Edition” (czerwona malina, bułgarska róża, czerwony sandałowiec) oraz „Little Black Dress The Dress” (mandarynka, osmantus, drewno sandałowe);
woda toaletowa dla mężczyzn „Elite Gentleman” (werbena, kardamon, drzewo cedrowe);
woda toaletowa dla mężczyzn „Elite Gentleman In Black” (marokańska mięta, lawenda, czary wetiwer);
woda toaletowa dla mężczyzn „Full Speed Max Turbo” (bergamotka, pikantne przyprawy, piżmo);