Katalog Avon 6 Czerwiec 7 Lipiec i wkrótce 8 Sierpień Polska

Polityka prywatności

Data ostatniej aktualizacji: 01.01.2024

Witamy na naszej stronie poświęconej katalogom Avon. Doceniamy Twoje zainteresowanie naszymi treściami i zobowiązujemy się do ochrony Twojej prywatności. Nasza polityka prywatności wyjaśnia, jakie dane gromadzimy, w jaki sposób je wykorzystujemy i jakie masz prawa w odniesieniu do swoich informacji.

1. Gromadzenie informacji Ponieważ na naszej stronie internetowej nie ma żadnej formy gromadzenia danych, nie zbieramy żadnych danych osobowych użytkowników, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub adres e-mail. Użytkownicy mogą swobodnie przeglądać nasze katalogi Avon bez podawania jakichkolwiek danych osobowych.

2 Wykorzystanie informacji Używamy informacji zebranych za pomocą plików cookie i analityki internetowej wyłącznie w celu poprawy jakości naszej strony internetowej i dostarczania bardziej odpowiednich treści naszym odwiedzającym. Dane te nie zawierają żadnych danych osobowych i są wykorzystywane wyłącznie w formie zbiorczej.

3. Przekazywanie danych stronom trzecim Nie udostępniamy, nie sprzedajemy ani nie przekazujemy danych osobowych użytkowników stronom trzecim, ponieważ takie informacje nie są gromadzone na naszej stronie internetowej.

4. Ochrona informacji użytkownika Podejmujemy uzasadnione środki ostrożności w celu ochrony naszej witryny i odwiedzających przed nieautoryzowanym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem informacji. Biorąc jednak pod uwagę, że nie są gromadzone żadne dane osobowe, ryzyko dla użytkowników jest zminimalizowane.

5. Prawa użytkownika Ponieważ nasza witryna nie gromadzi danych osobowych, pytania dotyczące dostępu, poprawiania lub usuwania danych osobowych nie mają zastosowania.

6. Zmiany w Polityce prywatności Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w naszej polityce prywatności w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany będą niezwłocznie publikowane na tej stronie wraz z datą ostatniej aktualizacji.

7. Informacje kontaktowe W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii dotyczących naszej polityki prywatności prosimy o kontakt pod adresem contact@in-avon.com. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zainteresowanie katalogami Avon.