Katalog Avon Focus 10 2023 PaździernikPowiedz dziękuję
udostępnij stronę!


Przegląd zapasów katalog Avon Focus 10 2023 Październik


Przegląd katalogu magazynowego Focus 10 2023 Październik

Obowiązuje od 22 lipca do 12 sierpnia 2023 roku. Tego lata wyprzedażowe wydanie Katalogu Avon z pewnością zaskoczy Cię całą masą nowych zapachów. Pierwszą nowością zapachową na stronie 31 jest Incondense Enjoy. Tego lata w cytrusowych zapachach znajdziesz nuty mandarynki, słonecznika i piżma. 45,99 zł za zapach o pojemności 50 ml. Ta oferta obejmuje również perfumy i balsam do ciała Incondence Enjoy. Kolejne nowe zapachy, które znasz z poprzedniej edycji, to zapachy z kolekcji Avon, karmelowe i kredowo-jagodowe. Na stronach 40-41 przedstawiono cztery nowe mieszanki zapachowe, które oferuje toaleta dla kobiet.

Fragrance Mix Sunshine by Cecilia - sycylijska bergamotka, kwiat lipy i drzewo cedrowe;
Zmierzch w Toskanii - Tropikalny Lee Kwiat, Wanilia, Kaszmir;
Miłość w portofino - kwitnący fiołek, płatki piwonii i wetyweria;
Morze Capri - cytrusy, białe kwiaty, jasne drewno;
Cena każdego z perfum to 19,99 zł za butelkę 50 ml. Inspirowane cytryną kapcie i piżamy to jedne z modnych nowości tego lata w podobnym stylu (str. 32-33).

Przegląd katalogu magazynowego Focus 10 2023 Październik

Magazyn Avon Focus 10/2023 obowiązywać będzie w kampanii katalog 10/2023, a więc przez cały październik 2023 roku. Na trzeciej stronie magazynu znajdziesz biżuterię z „Różową Wstążką”. Zysk ze sprzedaży tych produktów przekazywany jest na kampanię „Avon Kontra Rak Piersi”. Ofertą objęte są posrebrzane kolczyki i bransoletka Camila oraz przypinki – jedna z cyrkoniami, a druga emaliowana. Wygląd biżuterii oraz ceny, możesz sprawdzić na stronie 3.

Szminki i błyszczyki w „Outlecie” Są przynajmniej dwa powody, dla których październikowe wydanie Focus`a może szczególnie zainteresować miłośniczki kolorowych ust. Pierwszy z nich, to niższa cena szminki z serum do ust LUXE. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest konsultantką lub konsultantem Avon, możesz ją zamówić w cenie 22,99 zł. W katalogu i na oficjalnej stronie Avon, cena ta wynosi 32,99 zł. Paleta kolorów szminki liczy 10 odcieni. Szczegóły możesz sprawdzić na stronie 12 magazynu focus 10-2023. Drugi z powodów, który może zainteresować miłośniczki kolorowych ust, to spora ilość szminek dostępnych w „Outlecie” Avon. W „outletowej” cenie możesz zamówić:

ColorTrend – kremowa szminka, cena 6,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
Matowa szminka True Color – nasyca usta kolorem z efektem matu, a dzięki wzbogaceniu jej olejkiem z avocado, nie wysusza ust; cena 9,99 zł, dostępna w 12 kolorach;
mark. szminka powiększająca usta – kolor i powiększenie 3D, cena 9,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
mark. błyszcząca szminka w płynie – nadaje ustom koloru i połysku, pozostawia na ustach ochronną, żelową warstwę; cena 11,99 zł, dostępne w 10 kolorach;
mark. szminka w pudrze – cena 10,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
Ultralśniący błyszczyk do ust, blaski i nawilżenie – nadaje ustom koloru i połysku bez uczucia lepkości, cena 9,99 zł, dostępny w dwóch kolorach;
Z kolei w dziale „Demo nowości” znajdziesz sporo nowych zapachów dla kobiet i mężczyzn, które możesz kupić osobno lub w zestawach prezentowych. Powiększy się m.in. linia zapachów Celebre o zapach Celebre Star z imbirem, różową piwonią i piżmem.