Katalog Avon Focus 10 2024 Październik

Przegląd katalogu magazynowego Focus 10 2024 Październik

Obowiązuje od 22 lipca do 12 sierpnia 2024 roku. Tego lata wyprzedażowe wydanie Katalogu Avon z pewnością zaskoczy Cię całą masą nowych zapachów. Pierwszą nowością zapachową na stronie 31 jest Incondense Enjoy. Tego lata w cytrusowych zapachach znajdziesz nuty mandarynki, słonecznika i piżma. 45,99 zł za zapach o pojemności 50 ml. Ta oferta obejmuje również perfumy i balsam do ciała Incondence Enjoy. Kolejne nowe zapachy, które znasz z poprzedniej edycji, to zapachy z kolekcji Avon, karmelowe i kredowo-jagodowe. Na stronach 40-41 przedstawiono cztery nowe mieszanki zapachowe, które oferuje toaleta dla kobiet.

Fragrance Mix Sunshine by Cecilia - sycylijska bergamotka, kwiat lipy i drzewo cedrowe;
Zmierzch w Toskanii - Tropikalny Lee Kwiat, Wanilia, Kaszmir;
Miłość w portofino - kwitnący fiołek, płatki piwonii i wetyweria;
Morze Capri - cytrusy, białe kwiaty, jasne drewno;
Cena każdego z perfum to 19,99 zł za butelkę 50 ml. Inspirowane cytryną kapcie i piżamy to jedne z modnych nowości tego lata w podobnym stylu (str. 32-33).

Przegląd katalogu magazynowego Focus 10 2024 Październik

Magazyn Avon Focus 10/2024 obowiązywać będzie w kampanii katalog 10/2024, a więc przez cały październik 2024 roku. Na trzeciej stronie magazynu znajdziesz biżuterię z „Różową Wstążką”. Zysk ze sprzedaży tych produktów przekazywany jest na kampanię „Avon Kontra Rak Piersi”. Ofertą objęte są posrebrzane kolczyki i bransoletka Camila oraz przypinki – jedna z cyrkoniami, a druga emaliowana. Wygląd biżuterii oraz ceny, możesz sprawdzić na stronie 3.

Szminki i błyszczyki w „Outlecie” Są przynajmniej dwa powody, dla których październikowe wydanie Focus`a może szczególnie zainteresować miłośniczki kolorowych ust. Pierwszy z nich, to niższa cena szminki z serum do ust LUXE. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest konsultantką lub konsultantem Avon, możesz ją zamówić w cenie 22,99 zł. W katalogu i na oficjalnej stronie Avon, cena ta wynosi 32,99 zł. Paleta kolorów szminki liczy 10 odcieni. Szczegóły możesz sprawdzić na stronie 12 magazynu focus 10-2024. Drugi z powodów, który może zainteresować miłośniczki kolorowych ust, to spora ilość szminek dostępnych w „Outlecie” Avon. W „outletowej” cenie możesz zamówić:

ColorTrend – kremowa szminka, cena 6,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
Matowa szminka True Color – nasyca usta kolorem z efektem matu, a dzięki wzbogaceniu jej olejkiem z avocado, nie wysusza ust; cena 9,99 zł, dostępna w 12 kolorach;
mark. szminka powiększająca usta – kolor i powiększenie 3D, cena 9,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
mark. błyszcząca szminka w płynie – nadaje ustom koloru i połysku, pozostawia na ustach ochronną, żelową warstwę; cena 11,99 zł, dostępne w 10 kolorach;
mark. szminka w pudrze – cena 10,99 zł, dostępna w dwóch kolorach;
Ultralśniący błyszczyk do ust, blaski i nawilżenie – nadaje ustom koloru i połysku bez uczucia lepkości, cena 9,99 zł, dostępny w dwóch kolorach;
Z kolei w dziale „Demo nowości” znajdziesz sporo nowych zapachów dla kobiet i mężczyzn, które możesz kupić osobno lub w zestawach prezentowych. Powiększy się m.in. linia zapachów Celebre o zapach Celebre Star z imbirem, różową piwonią i piżmem.