Katalog Avon Focus 11 2024 Listopad

Przegląd katalogu magazynowego Focus 11 2024 Listopad

To wydanie Katalogu Avon rozszerza linię toalet UD Celebrity Women's o nowy zapach Citrus Celebre Fresh. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach katalogu. Drugą nowością zapachową jest perfumy Cherish Escape U D Perfum (s. 43). Wielką nowością i ciekawostką tej edycji są dodatki nowej marki Live. Oferta Live Products obejmuje: napój z zielonej herbaty i aloesu, suplement diety „Kolagen dla Urody”, shaker do przygotowania zbilansowanego posiłku oraz koktajle w formie proszku dla dorosłych kobiet. Szczegóły dotyczące produktów Live można znaleźć na stronach 6-9. Miłośnikom makijażu mogą zainteresować się nowe odcienie szybkoschnącego lakieru kolorowego PRO (s. 13), a także płynny cień do powiek i kredka 2 w 1 (s. 17). W linii żeli pod prysznic Sense pojawił się nowy żel o zapachu białego piżma i liści bambusa (s. 20)..

Przegląd katalogu magazynowego Focus 11 2024 Listopad

Magazyn Avon Focus 11/2024 listopad obowiązywać będzie w kampanii katalogu 11-2024, a więc przez cały listopad. Na stronach 4-5 magazynu znajdziesz oferty „Działasz i masz”. Oferty te dotyczą kosmetyków „Her Story” i dwóch zestawów kosmetyków do wyboru w zależności od wysokości zamówienia z katalogu 11-2024. Pierwszy zestaw, który składa się z perfumetki i balsamu „Her Story” możesz nabyć w cenie 3,99 zł. Drugi zestaw składający się z perfumetki i balsamu „Her Story” oraz zestawu niespodzianki z zapachem dla Niej i biżuterii, możesz nabyć za 5,99 zł. Szczegóły i warunki skorzystania z promocji znajdziesz na stronach 4-5.

Na stronie 14, w dziale „Nasze superprodukty” prezentowana jest oferta promocyjna na wybrane zapachy Avon. Kupując 1 zapach zapłacisz 32,99 zł, a kupując 2 zapachy, zapłacisz 24,99 zł za każdy. Ofertą objęte są następujące zapachy:

woda perfumowana dla kobiet „Rare Gold” z nutami zapachowymi kwiatu pomarańczy, bergamotki i bursztynu;
woda perfumowana dla kobiet „Rare Flowers Solar Narcissus” z nutami zapachowymi złotego narcyza, liści fiołka i piżma;
wody perfumowane dla kobiet „Little Black Dress – Pink Edition” (frezja, gardenia, białe piżmo), „Little Black Dress – Gold Edition” (żółta mandarynka, ylang-ylang, złoty bursztyn), „Little Black Dress – Red Edition” (czerwona malina, bułgarska róża, czerwony sandałowiec) oraz „Little Black Dress The Dress” (mandarynka, osmantus, drewno sandałowe);
woda toaletowa dla mężczyzn „Elite Gentleman” (werbena, kardamon, drzewo cedrowe);
woda toaletowa dla mężczyzn „Elite Gentleman In Black” (marokańska mięta, lawenda, czary wetiwer);
woda toaletowa dla mężczyzn „Full Speed Max Turbo” (bergamotka, pikantne przyprawy, piżmo);