Katalog Avon Focus 2 2024 Luty

Przegląd katalogu magazynowego Focus 2 2024 Luty

Zapraszamy do obejrzenia nowego katalogu w dobrej jakości i wygodnym odtwarzaczu. W tej kampanii znajdziesz wiele nowości i naprawdę świetnych ofert. Ładny zegarek.
Gama olejków do włosów. Każda dziewczyna marzy o zdrowych i pięknych włosach. Zaletą olejków prezentowanych w katalogu Avon jest ich różnorodność. Każdy rodzaj włosów wymaga innej pielęgnacji, dlatego możesz wybrać taki, który Ci odpowiada.

Olej z awokado. Ten produkt pomoże Ci uporać się z problemami takimi jak łamliwość, suchość, matowość i nadmierna miękkość. Olejek ten skutecznie nawilża włosy, pomagając zwalczyć przyczynę problemów, a nie konsekwencje.
Olej z protein jedwabiu. Olejek wnika we włosy, wzmacnia je od wewnątrz, nadając im niesamowity połysk i miękkość. Idealny do pielęgnacji włosów kręconych i niesfornych.
Serum do włosów z prowitaminą b. Witamina ta poprawia krążenie krwi, zapewniając tym samym prawidłowe dostarczanie niezbędnych składników odżywczych do mieszków włosowych, co powoduje aktywację wzrostu włosów.

Olejek do włosów na bazie argonu. Olejek odżywia włosy, czyniąc je miękkimi i zdrowymi.
Avon nie tylko daje możliwość zakupu wysokiej jakości kosmetyków w niskich cenach, ale wiele dziewczyn jest w stanie na tym zarobić. Ważne jest, aby cieszyć się pracą, którą wykonujemy. Kiedy hobby daje możliwości zarabiania, sprawia, że ​​człowiek jest szczęśliwy. Wtedy człowiek nie jest zmęczony pracą, ale chce osiągnąć nowe wyżyny i rozwijać się w wybranym kierunku. Jak można to osiągnąć? Gdzie zacząć? Przede wszystkim musisz przejść przez proces rejestracji. Jeśli jesteś już zarejestrowanym Konsultantem Avon, ten krok już za Tobą! Wtedy ważne jest, aby wiedzieć więcej o firmie. Obejrzyj kilka filmów na ten temat, poznaj historię Avon (ważne, aby zrozumieć markę i koncepcję marki) i dowiedz się więcej o oferowanych produktach. Mówiąc o tych kosmetykach, należy mieć własne zdanie na temat każdego produktu, aby pomóc klientce znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Gdzie znaleźć klientów? Wielu z nich otrzymało porady dotyczące tworzenia listy swoich przyjaciół. Kiedy patrzysz na ten arkusz, widzisz swoich potencjalnych klientów. Zacznij od bliskich przyjaciół i rodziny. Poleć te, których już używasz. Następnie, gdy zdobędziesz doświadczenie, spróbuj znaleźć innych klientów. Może niektórzy znajomi Twoich znajomych również chcą regularnie zamawiać u Avon? Zapytaj ich o to. Który produkt warto z góry polecić?