Katalog Avon Focus 9 2024 Wrzesień

Przegląd katalogu magazynowego Focus 9 2024 Wrzesień

Jeśli chodzi o wspaniałe włosy, Avon Cię obejmuje! Avon wprowadza nowe, niesamowite produkty do pielęgnacji włosów w swojej linii PropoliThera, a także podkreśla istniejącą linię produktów do pielęgnacji włosów Chi, Dr. Groot, Elastynę i nie tylko. Jeśli nie miałaś jeszcze okazji wypróbować niesamowitej pielęgnacji włosów Avon, na pewno zechcesz zapoznać się z broszurą Kampanii 9, aby zobaczyć, co Avon może dla Ciebie zrobić! Dodatkowo większość produktów do pielęgnacji włosów jest w sprzedaży!

Będziesz także chciał sprawdzić narzędzia Chi Pro Styling do suszenia, prostowania i kręcenia włosów oraz kurację pozostawioną w jedwabiu od BioTherm. Upewnij się więc, że zapoznałeś się ze wszystkimi nowymi produktami do pielęgnacji włosów wprowadzonymi w broszurze Avon Campaign 9.

Avon wprowadza Serum do Włosów PropoliThera! Dodaj nowe życie swoim włosom dzięki składnikom nawilżającym, witaminom i minerałom, które pomogą przywrócić słabe, łamliwe włosy i docelowe obszary, które są najbardziej zniszczone i najbardziej potrzebne.

Przy każdym zakupie za 96 zł ze stron 5 – 14 otrzymasz Gratis PropoliThera Damage Repair Shampoo & Conditioner.

W broszurze Kampanii 9 znajdziesz również nowe codzienne witaminy, minerały i suplementy, które pomogą Ci poczuć się jak najlepiej. Od witaminy C do wsparcia ogólnego zdrowia układu odpornościowego i suplementów dla zdrowia układu pokarmowego i kości. Te produkty wellness są częścią rodziny wellness Re:Tune, w której znajdziesz również produkty Inner Beauty do włosów, skóry i paznokci, wzmacniacz kolagenu, nawilżenie i energię.

Następnie zechcesz rzucić okiem na Shield Your Skin Abox . Wzmocnij swoją codzienną rutynę dzięki próbnikowi formuł ochronnych do ust i skóry.

  • Zawiera dwa podstawowe kosmetyki do pielęgnacji skóry i dwa pełnowymiarowe, uwielbiające usta.
  • Anew Ultimate Multi Performance Krem na dzień SPF 25 Mini
  • Dr.Belmeur Advanced Cica Recovery Cream Mini
  • Nowa antyoksydacyjna kuracja do ust z witaminą C
  • Terapia nawilżająca codzienny balsam do ust
Wyceniony na 150 zł, ale można go dostać za 40 zł przy każdym zakupie Avon w ramach Kampanii 9 za 150 zł.

To tylko kilka najważniejszych wydarzeń z obecnej kampanii Avon, ale jest o wiele więcej, więc na pewno zechcesz sprawdzić resztę katalogu, aby nie przegapić wszystkich innych wspaniałych wyprzedaży.

Przegląd katalogu magazynowego Focus 9 2024 Wrzesień

Magazyn Avon Focus 9/2024 obowiązywać będzie w kampanii katalogu 9/2024, tj. od 13 czerwca do 3 lipca 2024 roku (13.06.2024-03.07.2024). Wśród demo nowości znajdziesz m.in.: damski zegarek Saffyre w trzech różnych wersjach kolorystycznych, kolczyki Abilene, dostępne również w trzech wersjach kolorystycznych, damska torba Marziale, wodoodporny, kremowo-żelowy cień do powiek z linii „Mark” oraz wody toaletowe dla kobiet Happy Attitude, Attitude Amour i woda toaletowa dla mężczyzn Musk Fresh.